Miesto festivalis „Family Fest Vilnius“ paskelbė dalyvių sąrašą

Birželio 2–3 dienomis Tėvo dienos savaitgalį Menų Fabriką – Loftas  užpildys vaikų klegesys ir šypsenos – duris atvers unikalus miesto festivalis visai šeimai Family Fest Vilnius. Renginio organizatoriai planuoja ypatingą šventę vaikams ir tėveliams ir dalinasi renginio programa, kur virš 50 dalyvių kurs nepamirštamas akimirkas ir patirtis renginio lankytojams.

Robotikos Akademija kvies vaikučius į šiuolaikinių technologijų dirbtuves su robotais, Mokslinis šou “Atradėjas” – stebins visus unikaliais ir linksmais eksperimentais, CodeAcademy Kids pakvies vaikus programavimo dirbtuvėlėms, CurioCity  supažindins su greitosios pagalbos ekipažo iššūkiais, įtrauks į detektyvinių situacijų narpliojimus, statybinių sienų mūrijimą, mokslinius eksperimentus, Brain GYM Lietuva vertins vaikučių žinias su IQ ir Gibsono testais, o Gatvės Gyvos Vaikams pakvies prisijungti prie proto mūšių. Versliai nusiteikusiems mažiesiems MiniBoss Vilnius Business School patars kaip tapti inovatyviais versliukų kūrėjais.

Meniškos sielos vaikai savo jėgas galės išbandyti kūrybinėse ir edukacinės dirbtuvėse su Nieko Rimto ir  Lavinuvaika.lt, pasižiūrėti Nieko Sau teatro interaktyvų muzikinį spektaklį šeimai “AFRIKA”, pažaisti savo tėvelių mėgstamus vaikystės žaidimus “Gumytė” ar … su Two makes six, tai pat vienai dienai pabūti žvaigždėmis fotosesijų kampelyje su Daugiavaikių šeimų asociacija. Nenustygsiantiems vietoje Lietuvos Vaikų ir Jaunimo Centras organizuos originalaus sveikinimo tėčiui piešimą, edukacines dirbtuves, taip pat surengs Lindy Hop, Brake ir koncertinės gimnastikos pasirodymus scenoje.

Mažieji (o gal ir didieji) virtualaus pasaulio mėgėjai turės galimybę išbandyti virtualios realybės žaidimus pas VR City, taip pat pasimėgauti 5D kinu ir virtualia realybe su X Pramogos, milžiniškoje palapinėje Playmobil pristatyt interaktyvius žaidimus.

Sportiškai nusiteikusiems vaikučiams akrobatikos mokykla Krokodiliukas.lt praves akrobatinių triukų pamokėles ir surengs pasirodymą, Kinderis pastatys sporto maniežą su lipynėmis ir čiuožynėmis, Vilniaus teniso akademija pakviest visus vaikučius pramokti teniso, o norintiems pailsėti Vaikų Žaidiminė Joga pravers Jogos pamokėles ar atsigauti FunkyBeans Sėdmaišiai atsipalaidavimo zonose.

Vaikučiai kurie tiesiog norės padūkti galės mėgautis HOBBYSHOP stalo žaidimai ar stebėti interaktyvią Paradice tailandietiškų ledų gamybą, pasidaryti Veido Spalvos laikiną veido tatuiruotę, pažaisti, pasiteplioti  ir išmokti balionų lankstymo su DokiPoki personažais, taip pat pasidžiaugti Dino Pramogu Parko  milžiniškais dinozaurais

Tai pat vaikai ir tėveliai galės atrasti School of British English ir AMES kalbų mokyklas, susipažinti su medinių namukų vaikams Timbela & Ko kūrėjais, paragauti Mamuko košės, Šaltalankis ir Žirnio Krautuvėlės produkcijos, pasidomėti  Baltų Lankų vadovėliais, ir atrasti Mažųjų Valdų programą. Druskininkų Vandens Parkas pristatys savo vasaros programą, o Novaturas renginio dalyviams suteiks ypatingus pasiūlymus ir nuolaidas kelionėms.

Po visų žaidimų bus galima ir pasmaližiauti Bubble Waffles Bar kepamais burbuliniai vafliais, cukraus vatos kalnais ir Dione ledais. Taip pat bus pasirūpinta ir gatvės maisto mėgėjais, kurie galės paskanauti StreetMeals dešrinių ir kitų renginių partnerių užkandžiais.

Nors fiesta tęsis dvi dienas, tačiau paskubėkite įsigyti bilietus, nes jie ištirps taip greitai – kaip vasarą ledai. Be to, žemesnė kaina galios tik iki Gegužės 20-osios.